Informacje

Samochód na abonament bez wkładu własnego – to możliwe!

Mateusz Góral

12 listopada 2023

Samochód na abonament bez wkładu własnego – to możliwe!

Mateusz Góral

12 listopada 2023

Spełniaj swoje motoryzacyjne marzenia bez dużych wydatków na start – postaw na wynajem w SIXT DriveSmart i wybierz jazdę na własnych warunkach! Oferujemy samochody na abonament – to wygodne, niezwykle elastyczne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i osób fizycznych.

W SIXT nie wymagamy wkładu własnego

Samochody na abonament to rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność wśród konsumentów. Mogą z niego skorzystać zarówno firmy, jak i osoby prywatne – dzięki temu można poruszać się po drogach wymarzonym samochodem bez konieczności jego zakupu. W efekcie pomijamy konieczność ponoszenia dużego, jednorazowego wydatku. Co więcej, w ramach abonamentu zyskujesz dostęp do wielu usług dodatkowych – w SIXT DriveSmart możesz liczyć m.in. na obsługę ubezpieczeniową, pokrycie kosztów napraw i serwisu, a nawet przechowywanie i okresową wymianę opon.

W ofercie SIXT możesz wybrać samochód na abonament bez wkładu własnego. Wiemy, że auto bardzo często odgrywa ważną rolę w planach życiowych, marzeniach, pasjach i w codziennych potrzebach. Właśnie dlatego nasze usługi skupiają się na ułatwieniu dostępu zarówno do nowych, jak i używanych pojazdów, kładąc przy tym nacisk na przejrzystość, elastyczność i komfort. Nasza firma nie wymaga wkładu początkowego, co z całą pewnością doceni wielu klientów. Postaw na wynajem długoterminowy bez wkładu już teraz!

Samochód na abonament bez wkładu własnego na firmę – dlaczego warto?

Wynajem długoterminowy samochodu na firmę bez wkładu własnego to świetna oferta dla różnych przedsiębiorstw. Podróżowanie samochodem odgrywa ważną rolę w wielu branżach – dzięki SIXT DriveSmart nie musisz jednak kupować samochodu czy brać go w leasing, który wiąże się z większymi formalnościami i ograniczeniami. Wystarczy, że postawisz na wynajem. Nieważne, na jaki okres – wybierz tyle czasu, ile potrzebujesz. Jako SIXT oferujemy wynajem na dni, tygodnie, miesiące, a nawet lata!

Wybierając wynajem długoterminowy bez wkładu własnego, nie musisz przejmować się dodatkowymi kosztami. Płacisz tylko za okres, który samodzielnie wyznaczysz. W cenie znajduje się pełne wsparcie od SIXT – podróżuj na własnych warunkach bez stresu i zbędnych obciążeń.

Pozostałe korzyści wynajmu długoterminowego samochodów

Wynajem długoterminowy samochodu na firmę lub jako osoba prywatna ma wiele zalet. Przede wszystkim możesz liczyć na stałe wsparcie SIXT, a także dostęp do w pełni sprawnych samochodów. Nie musisz przy tym martwić się o naprawy czy bieżący serwis – pokrywamy wszelkie koszty w ramach abonamentu, by zapewnić Ci jak największą wygodę i pełny spokój podczas poruszania się po drodze.

Samochód na abonament bez wkładu własnego w SIXT DriveSmart to czysta przyjemność z jazdy. Zapewniamy pełne serwisowanie, okresową wymianę opon, pakiet ubezpieczeń i wsparcie Assistance, pomocne w przypadku wystąpienia niespodziewanych sytuacji w trasie. Wystarczy, że postawisz na długoterminowy wynajem samochodów w SIXT DriveSmart i opłacisz miesięczny abonament – my zajmiemy się resztą.

Oferta długoterminowego wynajmu samochodów w SIXT

Jeśli interesuje Cię wynajem długoterminowy samochodu na firmę lub dla osoby fizycznej, postaw na ofertę SIXT DriveSmart. Znajdziesz u nas samochody dostosowane do różnych sytuacji. Potrzebne Ci auto miejskie? Żaden problem – wybierz takie modele jak Peugeot 208 czy Fiat 500. Są one idealnym rozwiązaniem do codziennej jazdy na krótkich odległościach. Jeśli z kolei lepiej sprawdzi Ci się transportowe auto na abonament, możesz wybrać spośród pojazdów typu van i furgon, takich jak Ford Transit Courier. W naszej ofercie nie brakuje także ciekawych modeli z innych kategorii – zapoznaj się z flotą SIXT DriveSmart i wybierz samochód, który najlepiej spełni Twoje wymagania.

Niezależnie od modelu wynajem długoterminowy samochodu na firmę lub dla osób prywatnych pozwoli Ci jeździć w najlepszych warunkach bez zbędnych kosztów. Nie brakuje również propozycji takich jak auto rodzinne – to opcja często wybierana przez klientów prywatnych. Sprawdź ofertę SIXT DriveSmart i przekonaj się, dlaczego warto wybrać właśnie nas. Postaw na „być”, a nie „mieć”. Zdecyduj się na wynajem długoterminowy bez wkładu już teraz! 

Zobacz również

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Zachęcamy również do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami