Hyundai - wynajem długoterminowy

Liczba ofert: 12
Sortowanie:
Domyślnie
Domyślnie
Cena malejąco
Cena rosnąco
Ostatnio dodane
Kalendarz Dostępny od ręki
Liczba ofert 12/12

Hyundai to południowokoreańska marka, która w ostatnich dekadach poczyniła ogromne postępy. Firma obecnie produkuje pojazdy mogące konkurować z propozycjami od największych koncernów motoryzacyjnych. Zobacz, jakie korzyści zapewnia wynajem długoterminowy! Hyundai to marka, której auta znajdziesz w ofercie SIXT DriveSmart!


Hyundai w wynajmie długoterminowym – nie tylko Tucson

Zapewniamy dostęp do najlepszych modeli i rozwiązań marki Hyundai. Wynajem długoterminowy w SIXT DriveSmart to m.in. niezwykle popularny, kompaktowy SUV – Hyundai Tucson. Abonament proponujemy również na dynamicznie zaprojektowane auto miejskie – Hyundai i20. Wynajem długoterminowy to także nieco większy model Hyundai i30. Abonament na jeden z tych pojazdów pozwoli Ci korzystać z samochodu, który spełni wszystkie codzienne potrzeby – zarówno w przypadku osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw.


Hyundai – wynajem długoterminowy dla osób fizycznych

Na jakie korzyści możesz liczyć, stawiając na SIXT DriveSmart i propozycje marki Hyundai? Wynajem długoterminowy to przede wszystkim nieograniczona swoboda i wygoda. Po prostu ciesz się jazdą, a SIXT zajmie się ubezpieczeniami, kosztami przeglądów czy bieżących napraw. Z nami możesz jeździć na swoich warunkach już od początku trwania umowy: nawet jeśli wybrany model nie jest dostępny, zapewniamy pojazd, który będzie możliwie najbardziej zbliżony do Twojego wymarzonego auta. Wybierz SIXT DriveSmart i sprawdź ofertę zawierającą liczne modele Hyundai! Wynajem długoterminowy dla osób fizycznych to niepowtarzalny komfort odczuwany na drodze i poza nią.


Hyundai – wynajem długoterminowy dla firm

Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorstw zainteresowanych autami na wynajem długoterminowy. Hyundai to jedna z marek, którą proponujemy naszym Klientom w tej formie finansowania. Wynajem długoterminowy to korzystna, niezwykle elastyczna alternatywa dla leasingu czy zakupu za gotówkę. Po upływie umowy możesz wymienić auto na nowe, by nadal czerpać ze wszystkich korzyści płynących z programu SIXT DriveSmart. Z nami możesz zawsze liczyć na najlepsze warunki i pełne wsparcie w każdej sytuacji.