BMW - wynajem długoterminowy

Liczba ofert: 8
Sortowanie:
Domyślnie
Domyślnie
Cena malejąco
Cena rosnąco
Ostatnio dodane
Kalendarz Dostępny od ręki
Kalendarz Dostępny od ręki
Kalendarz Szybka dostawa
Liczba ofert 8/8

Wyjątkowy komfort jazdy, dostęp do najnowszych modeli i warunki umowy dostosowane do Twoich potrzeb – na to właśnie możesz liczyć z SIXT DriveSmart. Wybierz BMW w abonamencie i postaw na wygodę korzystania z wymarzonego pojazdu!


BMW w wynajmie długoterminowym – pozwól sobie na radość z jazdy

BMW to marka znana każdemu miłośnikowi motoryzacji. Producent z Bawarii jest kojarzony ze świetną jakością proponowanych rozwiązań, komfortem jazdy i sportowym rodowodem produkowanych pojazdów. Wynajem długoterminowy BMW to doskonała opcja dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają wygodę i elastyczność. SIXT DriveSmart pozwala na korzystanie z auta przez wybrany przez Ciebie okres – wystarczy, że będziesz co miesiąc opłacać ustalony w umowie czynsz Nie musisz ponosić dużego, jednorazowego wydatku związanego z zakupem pojazdu. Koszty obejmują m.in. naprawy, przeglądy i całodobowy serwis Assistance. Po prostu ciesz się jazdą, a my zajmiemy się resztą!


BMW na abonament to sprytny sposób na nowy samochód

Chcesz jeździć najnowszymi modelami pojazdów z segmentu premium? Udostępniamy na atrakcyjnych warunkach pojazdy wielu topowych producentów, w tym BMW. Wynajem długoterminowy aut tej marki to niezwykle korzystna opcja dla Waszego portfela! Jedyne koszty, które ponosisz jako abonent SIXT DriveSmart, to comiesięczna opłata. Oferujemy zarówno wynajem długoterminowy BMW dla osób prywatnych, jak i abonament BMW dla firm. Dzięki temu możemy się dostosować do potrzeb wszystkich grup klientów. Co więcej, podczas oczekiwania na wybrany model możesz wynająć od nas auto na preferencyjnych warunkach – dbamy o Ciebie już od samego początku współpracy!


Modele BMW dostępne w abonamencie SIXT DriveSmart

Oferujemy szeroką gamę modeli BMW. Wynajem długoterminowy obejmuje przede wszystkim hatchbacki (seria 1), sedany (seria 3), limuzyny (seria 5) i najpopularniejsze SUV-y (m.in. X6) tego bawarskiego producenta. Jeśli interesuje Cię np. BMW X5, wynajem długoterminowy w ramach SIXT DriveSmart będzie „strzałem w dziesiątkę”! Nasza flota obejmuje jedynie sprawdzone egzemplarze, co sprawia, że jako klient nie musisz martwić się niespodziewanymi awariami.