Ed SIXT on the road – kampania promocyjna SIXT w Twoim mieście!

Ed SIXT on the road – kampania promocyjna SIXT w Twoim mieście!

1 czerwca wystartowaliśmy z naszą najnowszą kampanią promocyjną – Ed SIXT on the road! Po roku obecności na lotnisku Chopina, nasz innowacyjny nośnik hologramowy Ed rusza w Polskę, aby promować usługi SIXT i przybliżyć Wam naszą ofertę wynajmu aut w zupełnie nowy, interaktywny sposób. Kampania wyróżniona jest hashtagiem #EdSIXTacja, który będzie Wam towarzyszył w trakcie całej akcji. Z tej okazji startujemy z konkursami, w których można wygrać auto na weekend, auto na tydzień oraz podwójny bilet na koncert Eda Sheerana, który odbędzie się w Gdańsku już w lipcu. Szczegóły oraz warunki wzięcia udziału w konkursach są opisane w regulaminach. Linki do regulaminów poniżej pod opisem każdego z zadań.

Ed SIXT w Twoim mieście – dlaczego warto nas odwiedzić?

Nasza kampania promocyjna pozwoli Wam na interaktywne zapoznanie się z ofertą SIXT, ale również zapewni mnóstwo zabawy i emocji. Jak wziąć udział? To proste! Ed podczas swojej trasy odwiedzi 4 miasta: Łódź, Gdańsk, Katowice oraz Wrocław. Wystarczy więc odwiedzić jedno z tych miast, wziąć udział w naszych konkursach, korzystać z interakcji z Edem i zdobywać nagrody!

Zadania związane z akcją Ed SIXT on the road

Aby wziąć udział w naszych konkursach i mieć szansę na wygranie fantastycznych nagród, przygotowaliśmy dla Was trzy ekscytujące zadania. Oto, co należy zrobić:

Zadanie 1: Selfie z Edem

 • Opis zadania: odwiedź jedną z lokalizacji naszej trasy (Łódź, Gdańsk, Katowice, Wrocław), zrób selfie lub nagraj film z hologramem Eda.
 • Jak wziąć udział: opublikuj swoje zdjęcie lub film w komentarzu pod odpowiednim postem konkursowym na naszym profilu na Facebooku lub Instagramie, dodając hashtagi: #SIXT #EdSIXTacja #EdSIXTontheroad.

Zadanie 2: Trasa z Edem

 • Opis zadania: odwiedź wszystkie punkty trasy Ed SIXT on the road. W każdym z nich zrób selfie lub nagraj film z hologramem Eda.
 • Jak wziąć udział: opublikuj swoje zdjęcia lub filmy z każdego punktu trasy w jednym komentarzu pod odpowiednim postem konkursowym na naszym profilu na Facebooku lub Instagramie, dodając hashtagi: #SIXT #EdSIXTacja #EdSIXTontheroad.

Zadanie 3: Wymarzona trasa

 • Opis zadania: opisz plan swojej wymarzonej trasy autem po Polsce.
 • Jak wziąć udział: opublikuj swój plan w komentarzu pod odpowiednim postem konkursowym na naszym profilu na Facebooku lub Instagramie, dodając hashtagi: #SIXT #EdSIXTacja #EdSIXTontheroad.
 • Nagroda: podwójny bilet na koncert Eda Sheerana 13 lipca w Gdańsku.
 • Regulamin konkursu bilety na koncert

Czekamy na Wasze kreatywne zdjęcia, wpisy i relacje z podróży z Edem SIXT. Śledźcie nasze profile w mediach społecznościowych by być na bieżąco.

Gdzie można spotkać Eda SIXT?

Ed wyrusza w trasę i odwiedzi największe miasta w Polsce, zatrzymując się w najbardziej popularnych i znanych galeriach handlowych:

 • Łódź – Manufaktura (czerwiec)
 • Gdańsk – Galeria Bałtycka (lipiec-sierpień)
 • Katowice – Silesia City Center (wrzesień)
 • Wrocław – Wroclavia (październik)

Regulamin konkursu „Ed SIXT on the road”

Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem konkursu jest Eurorent sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
 2. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest w postaci linku w postach konkursowych.

Czas trwania konkursu

 1. Konkurs odbywa się od 10 czerwca 2024 r. do 31 października 2024 r.
 2. Ogłoszenie laureatów biorących udział w konkursie, w którym nagrodą są bilety na koncert Eda Sheerana nastąpi 25 czerwca 2024 r.

Warunki uczestnictwa

 1. Udział mogą wziąć pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające konto na Facebooku lub Instagramie.
 2. Wykluczeni są pracownicy Organizatora oraz osoby bezpośrednio zaangażowane w przygotowanie konkursu.

Zasady konkursu

 1. By wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest auto na weekend lub na tydzień w Polsce Uczestnik zgłasza się publikując selfie bądź film z hologramem Eda pod postem konkursowym na Facebooku lub Instagramie, używając hashtagu #EdSIXTacja.
 2. Aby wziąć udział w konkursie i wygrać podwójne bilety na koncert Eda Sheerana Uczestnik zgłasza komentarz z planem wymarzonej trasy autem po Polsce pod postem konkursowym na Facebooku lub Instagramie, używając hashtagu #EdSIXTacja.
 3. Jeden uczestnik może przesłać jedno zdjęcie/film lub zgłosić tylko jeden komentarz.
 4. Jury oceni i wybierze najciekawsze zgłoszenia zgodnie z kategorią.

Nagrody

 1. Nagrodami są: auto na weekend, auto na tydzień lub podwójny bilet na koncert Eda Sheerana w Gdańsku.
 2. Laureaci zostaną powiadomieni przez wiadomość prywatną na Facebooku lub Instagramie. 3.Laureaci mają 3 dni na potwierdzenie otrzymania powiadomienia o wygranej oraz przesłania danych związanych z przekazaniem nagrody. Po upływie tego terminu Laureat traci prawo do Nagrody i z tego tytułu Laureatowi nie będą przysługiwały jakiekolwiek roszczenia względem Organizatora.

Przetwarzanie danych osobowych

 1. Administratorem danych osobowych uczestników jest Eurorent sp. z o.o.
 2. Dane będą przetwarzane zgodnie z RODO w celu realizacji konkursu.

Bądźcie z nami!

Dołączcie do nas i przeżyjcie niezwykłe chwile z Edem SIXT na trasie Ed SIXT on the road. Będzie się działo i będzie #EdSIXTacja!

Do zobaczenia w Waszym mieście!
Zespół SIXT

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Zachęcamy również do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami