Skoda wynajem długoterminowy – sprawdź, dlaczego warto!

Wynajem długoterminowy to niezobowiązujący dostęp do samochodu. Dowiedz się, na czym dokładnie polega taka usługa oraz jakie daje korzyści! 


Skoda wynajem długoterminowy

Współcześnie wielu osobom trudno jest funkcjonować bez samochodu. Nie każdy jednak może czy chce zdecydować się na jego zakup. Na szczęście istnieją jeszcze inne opcje niż kredyt czy leasing. Świetnym rozwiązaniem jest wynajem długoterminowy, który jest dostępny nie tylko dla przedsiębiorców, ale też Klientów indywidualnych. Wyjaśniamy, na czym dokładnie polega wynajem długoterminowy oraz dlaczego warto z niego skorzystać! 


Wynajem długoterminowy Skoda – jak to działa?

Wynajem długoterminowy samochodu polega na wypożyczeniu wybranego pojazdu na określonych warunkach, na okres wskazany w umowie. Proces nie jest skomplikowany ani długotrwały. Przy tym przez cały czas można liczyć na wsparcie doświadczonych konsultantów, którzy chętnie odpowiadają na pytania.


Jak przebiega wynajem długoterminowy? 

Wybierz odpowiedni model

Posiadamy szeroki wybór ofert odpowiadających na rozmaite potrzeby. Proponujemy auta marki Skoda o różnych parametrach, tak byś mógł znaleźć model, który idealnie spełni Twoje oczekiwania.

Dostarcz dokumenty

Od wynajmu dzieli Cię tak naprawdę wysłanie formularza. Przygotuj komplet dokumentów, a następnie prześlij nam ich skan – konsultant wyjaśni Ci, co będzie potrzebne. Gwarantujemy przejrzyste warunki umowy oraz minimum formalności.

Odbierz auto i zacznij z niego korzystać

Samochód i kluczyki otrzymasz w jednym z naszych punktów wynajmu. Od razu możesz wsiąść za kierownicę – zajmiemy się ubezpieczeniem, przeglądami, serwisem itp. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebował pomocy, nasi konsultanci czekają na Twój telefon.

Po zakończeniu okresu umowy zwróć samochód albo wybierz nowy model

Koniec umowy nie musi oznaczać końca naszej współpracy. Spodobała Ci się jazda Skodą? Wybierz nowe auto, by móc dalej korzystać z komfortowego, bezpiecznego pojazdu. 


Skoda wynajem długoterminowy kalkulator

Zastanawiasz się, ile kosztuje wynajem długoterminowy Skody? Na naszej stronie znajdziesz specjalny kalkulator dla Klientów, który na podstawie podanych przez Ciebie kryteriów wyselekcjonuje odpowiednie oferty wraz z cenami.


Samochody Skoda na wynajem długoterminowy – dla kogo?

Firmy świadczące usługi wynajmu długoterminowego zazwyczaj współpracują z przedsiębiorcami, którzy wypożyczają pojazdy dostawcze, do przewozu pracowników, służbowe itp. Rozwiązanie to często jest jednak niezwykle opłacalne również w przypadku Klientów indywidualnych czy małych przedsiębiorstw. Nie trzeba prowadzić żadnej działalności, by móc korzystać z usług motoryzacyjnych powiązanych z dzierżawieniem pojazdów, także w wymiarze długoterminowym. Kto może być naszym Klientem? Każdy, kto spełnia podstawowe wymogi wynikające z przepisów prawa oraz polityki naszej firmy. Dzięki nam w prosty sposób możesz zdobyć nową Skodę, z której będziesz do woli korzystać na co dzień. Ty skupiasz się na jeździe, a ma na wszystkim innym – ubezpieczeniach, stanie technicznym itp. W ten sposób możesz więc zaoszczędzić sporo czasu, nerwów, a także pieniędzy! 


Warunki wynajmu długoterminowego samochodu Skoda

Jakie warunki obowiązują przy wynajmie długoterminowym? Mamy zasady, ale nie prowadzimy zbyt surowej selekcji. Umowę może podpisać każda osoba dorosła, która ukończyła 21 lat oraz posiada odpowiednie uprawnienia, konieczne do kierowania wybranym autem.


Kiedy zdecydować się na wynajem długoterminowy Skoda?

Wynajem długoterminowy to korzystne rozwiązanie w wielu sytuacjach. Jest proste, wygodne, bezpieczne i opłacalne. Dobrze dobrana Skoda jest funkcjonalna i doskonale sprawdza się na co dzień.

Usługa tego typu to świetna opcja, jeśli np.:

 • nie możesz/nie chcesz korzystać z żadnej alternatywnej metody finansowania – nie stać Cię na zakup auta, ale z jakiegoś względu nie jest Ci po drodze z kredytem czy leasingiem? Wypożycz wybraną Skodę bez żadnych zobowiązań. W ten sposób nie tylko zyskasz auto, ale też poprawisz swoją zdolność kredytową;
 • póki co nie chcesz inwestować w samochód – dużo się u Ciebie zmienia, dlatego nie chcesz decydować się na taki obowiązek? Jeśli nie masz czasu na ewentualną sprzedaż auta, postaw na najem;
 • zależy Ci na dobrym wizerunku – tymczasowo nie masz auta, ale nie chcesz przyjeżdżać do pracy czy na spotkania biznesowe rowerem lub komunikacją miejską? Wypożycz nową, efektowną Skodę.


Wynajem długoterminowy Skoda – dlaczego warto?

Wynajem długoterminowy przynosi liczne korzyści przedsiębiorcom oraz Klientom indywidualnym. Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości co do tego, dlaczego warto skorzystać z tej usługi, pamiętaj, że:

 • opłaty za wynajem auta można wliczyć w koszt uzyskania przychodu (jeśli jest wykorzystywane w celach związanych z prowadzeniem działalności);
 • terminowe regulowanie należności za najem samochodu ma pozytywny wpływ na zdolność kredytową (pozwala w przyszłości uzyskać kredyt, pożyczkę czy leasing);
 • w cenę usługi wliczone są także: ubezpieczenie OC/AC/NNW, assistance 24/7 (pomoc drogowa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu ), wsparcie serwisowe, przeglądy itp.;
 • nie naliczamy żadnych opłat wstępnych, dodatkowych ukrytych kosztów itp.;
 • gwarantujemy wysoką dostępność nowych aut marki Skoda;
 • dajemy możliwość ewentualnego ustalenia specjalnych warunków wynajmu;
 • po zakończeniu umowy możesz wymienić pojazd na nowy;
 • odbiór samochodu jest możliwy w największych miastach Polski;
 • jako franczyzobiorca znanej międzynarodowej marki dbamy o najwyższy poziom usług oraz profesjonalną obsługę.

Dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci mogli w pełni cieszyć się z jazdy, bez niepotrzebnych zmartwień i utrudnień. Nowa, odpowiednio dobrana Skoda w ramach najmu to ogromne udogodnienie, bez wszystkich obowiązków i zmartwień. Dajemy Ci coś więcej niż tylko łatwy dostęp do auta – z nami zyskujesz pełny spokój, komfort i bezpieczeństwo.

Wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Ty musisz pamiętać tylko o regularnym opłacaniu miesięcznej należności. W razie potrzeby zapewniamy Ci pełne wsparcie – zajmiemy się przeglądem, serwisem, naprawą, wymianą części eksploatacyjnych itp. Wystarczy jeden telefon.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Nasi konsultanci pomogą Ci dotrzeć do ofert odpowiadających Twojemu profilowi. Wybierz idealnego towarzysza i ruszaj w drogę.

Masz jakieś pytania albo potrzebujesz porady? Więcej informacji uzyskasz dzwoniąc na numer telefonu: +48 22 511 15 94 albo wysyłając wiadomość na adres e-mail: kontakt@sixtdrivesmart.pl.

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Zachęcamy również do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami