KIA wynajem długoterminowy – sprawdź, dlaczego warto!

Wynajem długoterminowy to świetna oferta dla osób, które chcą w niezobowiązujący sposób korzystać z samochodu. Dowiedz się, jak działa ta usługa!


KIA wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy samochodu to doskonała alternatywa dla zakupu na kredyt czy leasingu. Usługa ta często jest wykorzystywana przez przedsiębiorców, ale coraz częściej decydują się na nią także Klienci indywidualni. Potrzebujesz auta bez zobowiązań? Sprawdź naszą ofertę – prosty w obsłudze kalkulator pomoże Ci oszacować koszt najmu. Dowiedz się, jak dokładnie przebiega taka procedura i dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie!


KIA wynajem długoterminowy – jak to działa?

Wynajem długoterminowy samochodu to forma dzierżawy, która umożliwia korzystanie z wybranego pojazdu w okresie wskazanym w umowie. Procedura jest prosta, a formalności nie trwają zbyt długo. Nasza oferta spełnia oczekiwania różnych Klientów. Chętnie służymy radą i pomagamy dobrać idealny samochód.


Jak przebiega wynajem długoterminowy?

Wybierz samochód

Zapoznaj się z naszą szeroką, zróżnicowaną ofertą pojazdów marki KIA. Kalkulator pomoże Ci szybko wyselekcjonować odpowiednie propozycje. Wybierz specyfikację auta oraz czas trwania umowy, a uzyskasz szacowane stawki. Wiążące ustalenie ceny nastąpi do doprecyzowaniu szczegółów.

Dostarcz wymagane dokumenty

Wypełnij i prześlij nam skany dokumentów, potrzebne do zawarcia umowy (zgodnie z naszym regulaminem). Konsultant poinstruuje Cię, co musisz przygotować. Bez obaw – zapewniamy minimum formalności.

Odbierz auto i wsiadaj za kierownicę

Po ustaleniu terminu dostawy odbierasz samochód w najbliższym punkcie wynajmu. Możesz od razu ruszać w drogę – zajmiemy się ubezpieczeniem, przeglądami technicznymi, serwisem czy nawet koniecznymi naprawami. Kiedy tylko będzie Ci potrzebne jakieś wsparcie, możesz liczyć na naszych konsultantów.

Po zakończeniu umowy zwróć lub wymień samochód

Na koniec umowy oddajesz auto. Usługa bardzo przypadła Ci do gustu? Wybierz nowy samochód marki KIA i ciesz się nim przez następne miesiące.


KIA wynajem długoterminowy kalkulator

Chcesz się dowiedzieć, ile będziesz musiał zapłacić za wynajem? Na naszej stronie dostępny jest specjalny kalkulator – zaznacz preferowane kryteria, a wyszuka dla Ciebie najlepsze oferty wraz ze stawkami. Ostateczne określenie ceny następuje po uzgodnieniu przez nas i Klienta szczegółowych cech zamówienia.

Samochody KIA na wynajem długoterminowy – dla kogo?

Usługa długoterminowego najmu samochodu najczęściej jest wykorzystywana przez firmy, które w związku ze specyfiką swojej działalności okresowo wymieniają flotę, np. pojazdy służbowe czy dostawcze. Wielu przedsiębiorców wiedząc, z czym się łączy finansowanie zakupu samochodu w ramach leasingu czy kredytu, wolą ten mniej zobowiązujący wariant.

Usługa ta cieszy się coraz większą popularnością wśród Klientów indywidualnychi małych przedsiębiorstw. Można z niej skorzystać także wtedy, kiedy nie prowadzi się żadnej działalności. W przypadku kredytu czy leasingu warunki finansowania uzależnione są m.in. od zdolności kredytowej. Wynajem jest zdecydowanie bardziej przystępny.

Z usługi może skorzystać każda osoba, która spełnia podstawowe warunki (opisane w zasadach szczegółowo określonych w Ogólnych Warunkach Najmu). Dajemy szansę na zdobycie nowego auta na własny użytek w ramach przystępnego abonamentu. Jako jego właściciele nadal zajmujemy się kwestiami związanymi z ubezpieczeniem, przeglądami itp. Jest więc to niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. 


Warunki wynajmu długoterminowego samochodu KIA

Każdy dorosły Klient bez wpłaty własnej zainteresowany naszą ofertą może wynająć wybrane auto marki KIA. Wymagamy jedynie tego, by miał ukończone 21 lat i posiadał konieczne uprawnienia do kierowania samochodem. Warunki umowy opierają się głównie na przepisach prawa oraz polityce naszej firmy. Wszystkie zapisy są przejrzyste i zrozumiałe.


Kiedy zdecydować się na wynajem długoterminowy?

Długoterminowy wynajem to optymalne rozwiązanie w różnych okolicznościach. Samochód jest niezwykle przydatnym udogodnieniem, ale nie każdy może czy chce pozwolić sobie na jego zakup.

Wypożyczona KIA doskonale sprawdzi się wtedy, gdy np.:

 • nie masz możliwości inwestycji we własny pojazd – nie posiadasz gotówki, a do tego nie chcesz lub nie możesz skorzystać z kredytu czy leasingu? U nas zdobędziesz potrzebne auto. Do tego terminowo regulowane opłaty za najem mogą przyczynić się do poprawy wyniku analizy zdolności kredytowej;
 • aktualnie nie chcesz decydować się na zakup auta – dużo się u Ciebie dzieje, dlatego nie powinieneś pochopnie nabywać samochodu? Jeśli chcesz uniknąć sytuacji, w której będziesz musiał za chwilę go sprzedać, zdecyduj się na najem;
 • chcesz przetestować różne modele marki KIA –szczególnie podobają Ci się modele od tego producenta? Przekonaj się, jak sprawdzają się w praktyce. Testy trwające kilka miesięcy dają więcej informacji niż krótka jazda próbna w salonie;
 • zależy Ci na wizerunku – sam fakt posiadania samochodu ma duży wpływ na to, jak jest się postrzeganym przez innych. Chcesz dobrze prezentować się przed Klientami, kolegami z pracy itp.? Nowa KIA sprawi, że poczujesz się pewniej.


Wynajem długoterminowy KIA – dlaczego warto?

Wynajem na dłuższy okres to atrakcyjna opcja dla przedsiębiorców oraz Klientów indywidualnych. Usługa ta w obu przypadkach jest z wielu względów bardzo korzystna. Warto zwrócić uwagę na to, że:

 • umowa finansowania pojazdu w ramach najmu jest w wielu sytuacjach łatwiej dostępna niż kredyt czy KIA leasing;
 • opłaty za wypożyczenie auta można wliczyć w koszt uzyskania przychodu (jeśli wykorzystuje się je w celach związanych z działalnością firmy);
 • koszty najmu poprawiają zdolność kredytową, przez co pomagają uzyskać kredyt, pożyczki itp.;
 • cena obejmuje usługi administracyjne i serwisowe: pełne ubezpieczenie OC/AC/NNW, Assistance 24/7 (pomoc drogowa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu), pakiety serwisowe, przeglądy techniczne itp.;
 • prosty w obsłudze kalkulator dostępny na naszej stronie pomaga przejrzeć oferty, od razu szacując ich ceny;
 • nie naliczamy wpłaty własnej ani żadnych ukrytych kosztów;
 • oferujemy nowe samochody marki KIA;
 • posiadamy szeroki wybór modeli różnych klas i rodzajów;
 • gwarantujemy dużą dostępność aut;
 • dajemy możliwość personalizacji warunków najmu;
 • po zakończeniu umowy trzeba oddać auto i można wybrać nowe;
 • samochód można odebrać w największych miastach Polski;
 • jako znana międzynarodowa marka zapewniamy dostęp do najlepszych aut, dbając o najwyższy poziom obsługi.

Każdy Klient jest inny – by jak najlepiej poznać i zrozumieć jego potrzeby, stawiamy na indywidualne podeście. Zależy nam na tym, by udostępniać samochody KIA, które najlepiej spełniają wszystkie oczekiwania.

W zabieganym świecie często trudno znaleźć czas na zajmowanie się autem. Dzięki nam możesz zapomnieć o takich obowiązkach jak m.in. zakup OC, przeglądy czy wymiany opon. Wszystkim zajmujemy się za Ciebie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych pojazdów marki KIA. Skorzystaj z kalkulatora, by szybko znaleźć odpowiednie auto oraz poznać cenę usługi. Nie czekaj dłużej – zdobądź idealny samochód, który zapewni Ci niezbędne wsparcie na co dzień. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 22 511 15 94 albo adresem e-mail: kontakt@sixtdrivesmart.pl

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Zachęcamy również do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami