Idealny samochód rodzinny na abonament

Idealny samochód rodzinny na abonament

Rodzinny samochód - jakie są jego cechy?

Aby dany samochód można było określić odpowiednim dla rodziny, musi on spełniać szereg wymagań. Podstawowe z nich to przestronność. Rodzinne auto powinno przede wszystkim cechować się dużą przestrzenią pasażerską i bagażową. Dlatego też w tej grupie prym wiodą auta typu kombi i większe SUVy, w których bez problemu zmieścimy dzieci w fotelikach, wózek, zabawki, inne przybory niezbędne do pielęgnacji dziecka, a czasem nawet naszego czworonożnego członka rodziny. Rodziny 2+3 powinny zwrócić uwagę na budowę tylnych foteli i szerokość pojazdu. Niełatwo bowiem jest umieścić 3 bezpieczne, rozbudowane foteliki w jednym rzędzie. Warto wówczas aby fotel każdego pasażera był niejako niezależny, z odrębnie regulowanym oparciem.


Zakładając, że pojazdem podróżuje rodzina, kluczowe jest również bezpieczeństwo. Poza różnego typu systemami i poduszkami bezpieczeństwa warto zwrócić uwagę aby pojazd posiadał w fotelach mocowania ISOFIX, umożliwiające niejako spięcie fotelika z nadwoziem pojazdu, zapobiegając jego przemieszczaniu w razie kolizji.


Samochody rodzinne w ofercie na abonament

W SIXT DriveSmart znajdziesz szeroką gamę samochodów rodzinnych dostępnych w ofercie wynajmu długoterminowego i na abonament. Są to przestronne, bezpieczne auta, z bogatym wyposażeniem.

Promocja Wpłata własna
Rabat Promocja
Potrzebujesz pomocy?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Zachęcamy również do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami