BMW wynajem długoterminowy – sprawdź, dlaczego warto

Wynajem długoterminowy BMW to doskonała alternatywa dla zakupu czy leasingu. Przekonaj się, jak wygląda taka usługa i kto może z niej skorzystać!


BMW wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy samochodu to świetna alternatywa dla zakupu auta w ramach kredytu czy leasingu. Dzięki nam możesz jeździć nowym BMW przez miesiące czy nawet lata, bez obaw o ubezpieczenie i przeglądy. Z usługi tej coraz częściej korzystają nie tylko firmy, ale też Klienci indywidualni. Na czym dokładnie polega i dlaczego warto się na nią zdecydować? Omawiamy, jak wygląda wynajem długoterminowy BMW!


BMW wynajem długoterminowy – jak to działa?

Wynajem długoterminowy to usługa polegająca na wydzierżawieniu auta na wskazany w umowie okres. Cała procedura jest bardzo prosta, a do tego na każdym jej etapie możesz liczyć na wsparcie – doświadczeni konsultanci chętnie odpowiedzą na pytania i służą radą.

Jak przebiega wynajem długoterminowy? 


Wybierz samochód dostosowany do Twoich potrzeb

Możesz wybierać spośród wielu zróżnicowanych modeli BMW dostępnych w naszej ofercie – od aut miejskich, przez SUV-y, aż po limuzyny.


Dostarcz dokumenty

Wypełnij i wyślij skan dokumentów niezbędnych do przygotowania umowy (pełną listę wymaganych dokumentów uzyskasz od konsultanta).


Odbierz wybrane auto i ciesz się z jazdy

Nie musisz martwić się ubezpieczeniem, kosztami serwisu czy przeglądami. Korzystasz z pojazdu, a my zajmujemy się resztą. W razie kłopotów wystarczy, że się z nami skontaktujesz – nasi konsultanci niezwłocznie Ci pomogą.


Po wygaśnięciu okresu umowy zwróć samochód albo wymień go na nowy

Nie musisz już korzystać z usługi? A może chcesz ją kontynuować? Wybierz nowe BMW, by dalej cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem podczas jazdy.


Samochody BMW na wynajem długoterminowy – dla kogo?

Usługa wynajmu długoterminowego dawniej była głównie dedykowana dla firm, w związku z sezonowymi wymianami floty, obejmującej m.in. auta służbowe czy dostawcze. Obecnie coraz częściej trafia także w potrzeby Klientów indywidualnych. Aby z niej skorzystać, nie trzeba prowadzić żadnej działalności.

W praktyce każdy może jeździć wypożyczonym nowym BMW, jeśli tylko spełnia podstawowe wymogi. W ten sposób możesz zyskać auto na własny użytek dużo mniejszym kosztem. Do tego wszystkimi zagadnieniami związanymi z dbaniem o stan techniczny auta zajmujemy się my, dlatego jesteś zwolniony z wielu obowiązków. Oszczędzasz czas, pieniądze i nerwy!


Warunki wynajmu długoterminowego samochodu BMW

Jakie warunki trzeba spełnić przy wynajmie długoterminowym BMW? Wymogi nie są rygorystyczne – wynikają głównie z przepisów prawa oraz polityki firmy. Umowę najmu może podpisać każda osoba dorosła, która ukończyła 21 lat i posiada uprawnienia do kierowana danym pojazdem.


Kiedy zdecydować się na wynajem długoterminowy BMW?

Wynajem długoterminowy to świetne rozwiązanie w wielu przypadkach. Cenisz sobie komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy, a do tego zależy Ci na dobrym wizerunku? Odpowiednio dobrane nowe BMW spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Zdecyduj się na taką usługę wtedy, gdy np.: 

 • szukasz alternatywy dla kredytu czy leasingu – aktualne zobowiązania kredytowe uniemożliwiają Ci zdobycie dodatkowego finansowania? Brakuje Ci na wkład własny? Nie spełniasz warunków leasingu? Nie musisz jeździć rowerem czy komunikacją miejską. Nowe auto czeka na Ciebie w naszym punkcie wynajmu. Co więcej, jeśli będziesz terminowo regulować opłaty związane z najmem, poprawi się Twoja wiarygodność kredytowa;
 • Twoja sytuacja życiowa dynamicznie się zmienia – z różnych względów nie chcesz na ten moment inwestować w samochód, ponieważ istnieje ryzyko, że niedługo będziesz musiał go wymienić albo sprzedać? Jeśli nie masz czasu na szukanie kupców, wystawianie ogłoszeń itp., korzystaj z samochodu bez zobowiązań;
 • chcesz przetestować różne modele BMW –sprawdź samochody BMW dostępne w naszej ofercie. Krótka jazda próbna daje niewiele informacji. Przekonaj się, jak pojazd sprawdza się w praktyce, w różnych warunkach i okolicznościach. Masz nawet kilka miesięcy na testy, dlatego będziesz w stanie poznać pełne właściwości samochodu.
 • zależy Ci na możliwości korzystania z najnowszych pojazdów BMW, bez konieczności ich kupowania – chcesz być dobrze postrzegany przez innych? Samochód ma ogromny wpływ na wizerunek. Chcesz zawsze być w stanie jeździć nowym BMW, które robi dobre wrażenie na Klientach, partnerach biznesowych czy po prostu Twoich znajomych? Wynajmij idealny model na wybrany okres umowy.


Wynajem długoterminowy BMW – dlaczego warto?

Wynajem długoterminowy w wielu przypadkach jest niezwykle korzystny zarówno dla przedsiębiorców, jak i Klientów indywidualnych. Dlaczego warto się na niego zdecydować? Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że:

 • opłaty za wynajem samochodu traktowane są jako koszt uzyskania przychodu (jeśli użytkowanie auta jest związane z prowadzeniem firmy);
 • najem jako regularnie opłacane świadczenie ma pozytywny wpływ na wiarygodność kredytową, dlatego w przyszłości pomoże Ci uzyskać kredytczy pożyczkę;
 • cena usługi obejmuje również: pełne ubezpieczenie OC/AC/NNW, pakiety serwisowe, wymiany części eksploatacyjnych, obowiązkowe przeglądy, assistance 24/7 (pomoc drogowa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu ), wymianę opon itp.;
 • nie obowiązuje Cię żadna opłata wstępna ani ukryte koszty;
 • oferujemy nowe samochody BMW;
 • zapewniamy szeroki wybór marek – od economy do premium;
 • gwarantujemy wysoką dostępność aut, dajemy Ci możliwość personalizacji warunków kontraktu;
 • po zakończeniu umowy możesz wymienić pojazd na nowy; odbiór jest możliwy w kilku głównych miastach Polski;
 • jako znana międzynarodowa marka zapewniamy profesjonalną Obsługę Klienta oraz najwyższą jakość.


Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego dokładamy pełnych starań, by mógł wybrać dla siebie idealny samochód BMW.

Nasza działalność to coś więcej niż najem aut – dajemy Ci wygodę, swobodę i spokój.

W trakcie umowy możesz na nas liczyć w każdej sytuacji. W razie potrzeby zapewniamy Ci pełne wsparcie – zajmiemy się przeglądem, serwisem, naprawą, wymianą części eksploatacyjnych itp. Płacisz tylko miesięczną ratę i korzystasz do woli z auta.

Sprawdź nasze oferty najmu, by znaleźć nowy samochód BMW, który będzie towarzyszył Ci na ścieżkach codziennych wyzwań. Ruszaj w drogę!

Masz jakieś pytania? Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu: +48 22 511 15 94lub pod adresem e-mail: kontakt@sixtdrivesmart.pl

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Zachęcamy również do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami