Audi wynajem długoterminowy – sprawdź, dlaczego warto!

Wynajem długoterminowy to dobre rozwiązanie dla każdego, kto nie może lub nie chce kupować auta. Zobacz, na czym polega taka usługa!


Audi wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy samochodu jest świetnym rozwiązaniem w wielu sytuacjach. Kiedy nie posiada się odpowiednich środków na zakup ani możliwości na alternatywne finansowanie Audi, pomagamy zdobyć wymarzone auto. Usługa jest dostępna nie tylko dla firm, ale też osób prywatnych. Wyjaśniamy, na czym polega wynajem długoterminowy Audi i dlaczego warto się na niego zdecydować!


Audi wynajem długoterminowy – jak to działa? 

Wynajem długoterminowy umożliwia dzierżawienie wybranego pojazdu, ustalając w umowie warunki i okres finansowania usługi. W ten sposób można wypożyczyć auto na własny użytek, bez niepotrzebnych zobowiązań. Cały proces jest bardzo prosty i obejmuje minimum formalności. Do tego zapewniamy pełne wsparcie naszych konsultantów.


Jak przebiega wynajem długoterminowy?

Wybierz odpowiedni samochód

Zapoznaj się z naszą ofertą i dobierz model Audi do swoich potrzeb. Benzyna, diesel, a może elektryk? Posiadamy szeroki wybór zróżnicowanych aut, dlatego na pewno wybierzesz coś dla siebie. Kalkulator dostępny na stronie pomoże Ci odnaleźć odpowiednie samochody oraz przedstawi cenę za najem.

Dostarcz komplet dokumentów

Przygotuj dokumenty wymagane do przygotowania umowy i prześlij nam ich skany. Pełną listę uzyskasz od naszego konsultanta.

Odbierz Audi i ciesz się z jazdy

Po dopełnieniu formalności możesz od razu wsiąść za kierownicę wybranego Audi. Ponieważ nadal jesteśmy jego właścicielami, wyręczamy Cię w wielu obowiązkach. Zadbamy o ubezpieczenia OC/AC/NNW, przeglądy, naprawy, wymianę opon itp. W razie potrzeby wystarczy jeden telefon do naszych konsultantów.

Po zakończeniu umowy oddaj auto albo wybierz nowe Audi

W terminie wskazanym w umowie musisz zwrócić nam auto. Jeśli jednak usługa bardzo Ci się spodoba i zdecydujesz się ją kontynuować, wybierzesz nowe Audi.


Audi wynajem długoterminowy kalkulator


Chcesz dowiedzieć się, ile będziesz musiał zapłacić za wynajem długoterminowy Audi? Przygotowaliśmy specjalne narzędzie, które działa tak jak kalkulator leasingowy. Oblicz cenę usługi, wybierając odpowiednie kryteria. Podając w kalkulatorze przedział cenowy możesz szybko znaleźć idealne oferty dla siebie.

Samochody Audi na wynajem długoterminowy – dla kogo?

Usługa długoterminowego najmu Audi jest zazwyczaj wybierana przez firmy, które często wymieniają flotę i z różnych względów nie chcą decydować się na inne metody finansowania. W ten sposób zyskują stały dostęp do nowych samochodów, bez zobowiązań i zbędnych formalności.

Możliwość wypożyczania aut wzbudza jednak także zainteresowanie wśród Klientów indywidualnych czy małych przedsiębiorstw. Z usługi jak najbardziej można skorzystać wtedy, gdy nie prowadzi się działalności.

Wynajem długoterminowy Audi jest dedykowany każdemu, kto musi wynająć auto na dłuższy okres i spełnia podstawowe warunki. Dzięki nam możesz zdobyć samochód do wykorzystania na co dzień, płacąc jedynie miesięczny abonament. Jako właściciele pojazdu zajmujemy się przy tym wszystkimi zagadnieniami administracyjnymi, technicznymi itp. W ten sposób oszczędzasz czas, wysiłek i pieniądze. 


Warunki wynajmu długoterminowego Audi

Wynajem długoterminowy jest ofertą dla osób dorosłych, które ukończyły 21 lat oraz posiadają uprawnienia niezbędne do kierowania danym pojazdem. Umowę konstruujemy w oparciu o przepisy prawa oraz politykę naszej firmy. Zapisy są przejrzyste i zrozumiałe. W razie potrzeby konsultanci dokładnie wszystko wyjaśnią. Do tego jeszcze przed pierwszą rozmową w naszym kalkulatorze można łatwo odnaleźć najlepsze oferty i obliczyć wysokość raty.


Kiedy zdecydować się na wynajem długoterminowy Audi?

Na wynajem długoterminowy warto zdecydować się w wielu sytuacjach. Usługa daje nie tylko dostęp do nowego Audi, ale przede wszystkim ogromną wygodę i komfort – pozwala cieszyć się autem bez męczących obowiązków.

Rozważ najem Audi, jeśli np.: 

 • nie możesz na razie kupić własnego samochodu – nie posiadasz odpowiednich środków, a bank nie chce udzielić Ci kredytu? Nie chcesz angażować się w finansowanie Audi perfect lease? Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Decydując się na najem zyskujesz auto, a przy okazji zwiększa szanse na uzyskanie kredytu w przyszłości;
 • na ten moment nie powinieneś kupować auta – przydałoby Ci się Audi, ale jesteś w sytuacji, w której jego zakup byłby mało rozsądny? Nie chcesz narażać się na to, że niedługo i tak musiałbyś je sprzedać? Wypożycz samochód i niczym się nie przejmuj;
 • chcesz przetestować kilka modeli Audi – zawsze byłeś fanem tego producenta i chciałbyś bliżej zapoznać się z marką Audi? Jazdy próbne są mało satysfakcjonujące. W ramach najmu możesz sprawdzać wymarzone auto nawet przez kilka miesięcy;
 • zwracasz uwagę na to, jak postrzegają Cię inni – jeśli dbasz o swój wizerunek, powinieneś uwzględnić w nim efektowny samochód. Zależy Ci na tym, by robić dobre wrażenie na Klientach, współpracownikach czy partnerach biznesowych? Wynajem daje Ci łatwy dostęp do nowego, ekskluzywnego auta. 


Wynajem długoterminowy Audi – dlaczego warto? 

Na wynajmie długoterminowym korzysta się nie tylko wtedy, gdy prowadzi się firmę. Rozwiązanie to jest niezwykle wygodne, ale też opłacalne. Do jego największych zalet można zaliczyć to, że:

 • wypożyczenie Audi jest łatwiej dostępne niż kredyt czy leasing;
 • przedsiębiorcy mogą traktować opłaty za wynajem jako koszt uzyskania przychodu;
 • terminowe regulowanie opłat ma pozytywny wpływ na zdolność kredytową (dzięki temu w przyszłości możliwa jest łatwiejsze zdobycie kredytu czy pożyczki);
 • cena usługi uwzględnia: pełne ubezpieczenie OC/AC, NNW, assistance 24/7 (pomoc drogowa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu), pakiet serwisowy, przeglądy itp.;
 • kalkulator pomaga szybko znaleźć ofertę, która odpowiada Twoim wymogom;
 • nie musisz martwić się o opłatę wstępną, dodatkowe płatności czy ukryte koszty;
 • posiadamy wyłącznie nowe modele Audi;
 • w naszej ofercie dostępne są auta o różnym napędzie, w różnych klasach i odmianach;
 • u nas zawsze możesz liczyć na dużą dostępność aut;
 • dajemy możliwość personalizacji warunków najmu;
 • po zakończeniu umowy i zwrocie auta można od razu wymienić je na nowy model;
 • odbiór jest możliwy z wybranego punktu wynajmu – działamy w kilku największych miastach w Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu;
 • jako franczyzobiorca znanej międzynarodowej marki dajemy gwarancję na najwyższy poziom obsługi.

Mamy na względzie wszystkie oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Zapewniamy indywidualne podejście, by każdy był w pełni zadowolony z usługi.

Możliwość korzystania z samochodu powinna być wyłącznie przyjemnością. Zdejmiemy z Twoich barków wszystkie najbardziej męczące obowiązki. Nie musisz tracić czasu na zajmowanie się ubezpieczeniem, przeglądami, wymianą opon czy nawet szkodami. Zadzwoń do nas, a my Cię w tym wyręczymy.

Zapoznaj się z naszą ofertą samochodów Audi! Skorzystaj z naszego kalkulatora, by za pomocą kilku kliknięć znaleźć idealny samochód dla siebie. Zadbaj o swoją mobilność, komfort, bezpieczeństwo i styl!

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami dzwoniąc na numer telefonu: +48 22 511 15 94 albo wysyłając wiadomość e-mail na adres: kontakt@sixtdrivesmart.pl

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Zachęcamy również do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami