Rekomendowane

Nowości

Dlaczego warto wybrać SIXT DriveSmart?

Korzyści z wynajmu długoterminowego w SIXT DriveSmart

Tylko nowe auta

Wybierasz spośród szerokiej gamy nowych modeli

Pakiet OC/AC/NNW

Otrzymujesz pełne ubezpieczenie auta w cenie

Assistance 24/7

Posiadasz całodobową pomoc w nagłych wypadkach, gdziekolwiek jesteś

Serwis

Koszty przeglądów i bieżących napraw masz w cenie

Tam, gdzie chcesz

Możesz odebrać auto na terenie całej Polski

Opony

Otrzymujesz komplet opon wraz z sezonową wymianą i przechowaniem

Mobilność od ręki

Masz możliwość wynajmu auta przedkontraktowego na czas oczekiwania na zamówione

Wynajmij auto w 4 krokach, bez wychodzenia z domu

Wybierz markę i model

Określ parametry najmu

Sprawdź naszą ofertę
Złóż zapytanie

Po złożeniu zapytania skontaktuje się z Tobą nasz doradca, aby potwierdzić zamówienie i odpowiedzieć na ewentualne pytania

Podpisz umowę

Możesz podpisać umowę osobiście lub online

Odbierz swój samochód

Dostarczymy Ci auto na terenie całej Polski

Kształt
Jesteśmy Grupą SIXT

SIXT jest liderem światowego rynku rent a car i obecnie posiada ponad 2 000 oddziałów w 105 krajach. Firma powstała w 1912 roku w Niemczech, a Polsce działa od ponad 20 lat.

SIXT Polska dostarcza Klientom kompleksową usługę wynajmu samochodów na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie wynajmu krótko-, średnio-, jak i długoterminowego, a także limousine service, czyli luksusowe auto z szoferem.

W portfolio SIXT znajduje się szeroki wybór samochodów znanych marek od klasy ekonomicznej po premium.

Kształt
Wynajem długoterminowy samochodów SIXT DriveSmart

Chcesz jeździć nowym autem bez wydawania sporej sumy na zakup lub organizowania kredytu czy leasingu? Mamy rozwiązanie przeznaczone właśnie dla Ciebie! Wybierz wynajem długoterminowy samochodu w ramach SIXT DriveSmart i ciesz się jazdą na własnych warunkach. Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm, jak i osób prywatnych – sprawdź, dlaczego warto wybrać długoterminowy wynajem auta.

Czym jest wynajem długoterminowy samochodów?

Wynajem długoterminowy auta, nazywany często „abonamentem” to sposób finansowania, który polega na udostępnieniu samochodu za określoną, najczęściej comiesięczną opłatę. To atrakcyjna alternatywa dla kredytu i leasingu, a także dla kupna samochodu za gotówkę. Dlaczego warto postawić na to rozwiązanie? Główne powody to komfort i elastyczność. Po prostu wybierz model, który najbardziej Ci odpowiada, a obowiązki związane z serwisem, przeglądami czy ubezpieczeniem pozostaw nam. To takie proste!

SIXT DriveSmart to usługa, dzięki której możesz jeździć nowym, w pełni dopasowanym do Ciebie samochodem na preferencyjnych warunkach. Po zakończeniu umowy masz możliwość wymienić swój pojazd na nowy (podpisując nową umowę) i dzięki temu otrzymujesz dostęp do najnowszych rozwiązań i wyjątkowego komfortu jazdy. SIXT DriveSmart to doskonała opcja zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Kiedy zdecydować się na wynajem długoterminowy samochodu?

Nie wiesz, czy warto wybrać długoterminowy wynajem auta? Jeśli spełniasz przynajmniej jeden z poniższych warunków, SIXT DriveSmart może być dla Ciebie strzałem w dziesiątkę:

  • chcesz postawić na rozwiązania, które łączą opłacalność z wygodą;
  • na pierwszym miejscu stawiasz elastyczność;
  • dbasz o wizerunek swój lub swojej firmy;
  • chcesz jeździć nowym autem bez dużego jednorazowego wydatku, ale nie masz możliwości skorzystania z kredytu lub leasingu;
  • nie wiesz, jaki model wybrać i szukasz sposobu, by porównać kilka różnych aut bez długoterminowego zobowiązania;
  • doceniasz usługi, które zapewniają Ci stuprocentowy komfort jazdy bez przejmowania się naprawami, ubezpieczeniami czy skomplikowanymi formalnościami.

Wynajem długoterminowy dla firm

Długoterminowy wynajem auta to często wybierana opcja przez przedsiębiorstwa. Co sprawia, że jest to tak atrakcyjne rozwiązanie dla firm? Warto zwrócić uwagę m.in. na stałą wysokość rat. Jako klient płacisz co miesiąc opłatę za wynajem, która pokrywa zarówno użytkowanie auta, jak i ewentualne naprawy. Nie ma tu mowy o niespodziankach – zawsze dokładnie wiesz, ile wydasz na samochód.

Co istotne z perspektywy przedsiębiorców, koszty wynajmu są traktowane jako koszt uzyskania przychodu. Co więcej, dzięki SIXT DriveSmart możesz zawsze jeździć nowym autem, co może mieć spore znaczenie dla wizerunku firmy, a tym samym – kontaktów z klientami i partnerami biznesowymi.

Wynajem długoterminowy dla osób fizycznych

SIXT DriveSmart to opcja nie tylko dla firm. Możesz także wybrać wynajem długoterminowy jako osoba fizyczna. SIXT DriveSmart to nieograniczona przyjemność z jazdy nowym samochodem bez stresu związanego z naprawami, przeglądami i ubezpieczeniami. Najważniejsze obowiązki z zakresu utrzymania auta stoją po naszej stronie. Ponadto z nami możesz liczyć na szeroki wybór różnych marek i modeli – przejrzyj naszą ofertę już teraz i wsiądź za kierownicę swojego wymarzonego pojazdu!

Potrzebujesz pomocy?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Zachęcamy również do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami